143
edits
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 160: | Line 160: | ||
|10 | |10 | ||
|#4 - Meep/Trophy | |#4 - Meep/Trophy | ||
|- | |||
|14. | |||
|Pizza Delivery | |||
|style='background:#bdfedb;color:black'|+4 | |||
|174 | |||
|10 | |||
|#3 - CakeCup/Katniss | |||
|- | |||
|13. | |||
|Sailor Mouth | |||
|style='background:#fceede;color:black'|0 | |||
|184 | |||
|9 | |||
|#2 - BenPaz | |||
|- | |||
|12. | |||
|Shanghaied | |||
|style='background:#feddde;color:black'|-6 | |||
|204 | |||
|10 | |||
|#2 - PatBack | |||
|- | |||
|11. | |||
|Idiot Box | |||
|style='background:#bdfedb;color:black'|+6 | |||
|209 | |||
|12 | |||
|#3 - OWM | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits