Difference between revisions of "SBC's Top 50 Best Episodes Ever! (2021 Edition)"
Jump to navigation
Jump to search
Line 255: | Line 255: | ||
|8 | |8 | ||
|'''#1 - Trophy''' | |'''#1 - Trophy''' | ||
|- | |||
|20. | |||
|Something Smells | |||
|style='background:#bdfede;color:black'|+9 | |||
|137 | |||
|10 | |||
|#5 - Katniss, Steel Sponge | |||
|- | |||
|19. | |||
|Krusty Towers | |||
|style='background:#bdfede;color:black'|+1 | |||
|137 | |||
|11 | |||
|#3 - Clappy | |||
|- | |- | ||
|} | |} |